Par mums

Attīstības plāni

Lai apmierinātu klientu augošās vēlmes mūsu viesnīca plāno attīstīties arī nākotnē.

Pirmais attīstības posms

Mūsu jaunā viesnīca agrāk tika izmantota kā administratīvā ēka. Mēs sākām galvenās ēkas renovāciju, izveidojot tajā 63 labiekārtotus viesnīcas numuriņus kā arī lobi- bāru pirmajā stāvā. Pirmais rekonstrukcijas posms tika pabeigts 2006. gada. 1. jūnijā.

Otrais posms

Otrajā rekonstrukcijas posmā tika izbūvēts 9 stāvs ar lielisku skatu uz Daugavu. Tajā atrodas restorāns un bārs, kā arī konferenču zāle ar pilnu tehnisko un servisa nodrošinājumu.

Trešais posms

Šajā laikā tiks atklāta koncertzāle, tieši savienota ar viesnīcu. Šeit varēs rīkot koncertus, seminārus, tikšanās, kā arī citus kultūras pasākumus.

Ceturtais posms

Pēdējais posms sevī ietver peldbaseina un spa izbūvi. Spa tiks piedāvāta tradicionālā pirts, masāžas terapija, ārstnieciskā ūdens aerobika u.c pakalpojumi.

Paplašinoties, mēs spēsim piedāvāt ļoti plašu pakalpojumu klāstu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan arī ārvalstu tūristiem. Mēs laipni gaidīsim mūsu viesus atgriežamies mūsu Viesnīcā 1934, un redzam mūs augot.


„Club 1934” ir biznesa klases apartamenta tipa viesnīca ar 63 numuriem, lobi bāru , 3 dažāda lieluma konferenču zālēm, biljardu un tuvākajā laikā arī restorānu.  Katram no mūsu labiekārtotajiem viesnīcas numuriņiem ir pilnībā aprīkota virtuve. Katrs ir individuāli krāsots un dekorēts, lietojot antīkas, ar rokām krāsotas mēbeles.

Labdarības pasākumi

“Viesnīca 1934” ir īstenojusi projektu, kura ietvaros dažādos pasākumos tika iesaistīti visu Latvijas bērnunamu un sociālās aprūpes centru bērni. Labdarības akcijas laikā gada garumā viesnīcā viesojās un saņēma dāvanas no Ogres novada uzņēmējiem sekojoši bērnu nami:

Inčukalna bērnu sociālās aprūpes centrs Galerija

Lauberes bērnu nams Galerija

Indrānu ielas bērni Galerija

Ogres dienas centrs “Saime” Galerija

Bāreņu nams “Līkumi” Galerija

Lieldienu akcija “Atbalsti bērnu!” Galerija

Aizkraukles bernu nams “Dzeguzite”

Bebru internātskola

Savukārt Sporta nometnes atpūtas kompleksā “Rezidence Kurzeme” viesojās bērni no:

Bērnu aprūpes centrs “Zīles”
Umurgas bērnu nams
Bērnu nams “Gaujiena” 
Bērnu patversme “Ieviņa” 
Bērnu nams “Zīļuki” 
Vangažu bērnu nams
Rēzeknes pilsētas bērnu patversme 
Liepājas pilsētas bērnu nams
Jumpravas internāskola 
Saldus bērnu nams
Alsungas bērnu nams
Veģu aprūpes centrs