Kurp doties atpūsties ziemā

Kurp doties atpūsties ziemā?

1. Decembrī Tuvajos austrumos siltumu. Temperatūra Dubaijā svārstās no $ 26 grādiem pēc celsija, naktī krītas līdz sešpadsmit. Ūdens Persijas līča tas laiks ir diezgan silts: apmēram 24 grādi. Tomēr, pat ja pēkšņi nopeldēties jums nav izdevies, veiksmīgi pirkumi zelta, apģērbu, apaviem, elektronikas zemām cenām Dubai neatstās vienaldzīgu jums un tiem, kuri ar jums.
Pievienot šo lēti lidojumi uz Dubai”, slavenais emirāštes serviss, spa, atrakciju parki, golfa kursi, un lielisku atpūtu jums un jūsu ģimenei garantēta. AAE var lidot un martā.

2. Decembris, iespējams, ir viens no labākajiem mēnešiem atpūta ziemā Kubā. Ja vasarā šeit notiek, ir aizlikts deguns un karsts, jo pārmērīga mitruma, tad ziemā šeit ir uzstādīta ideāla priekš mums, ziemeļu ļaudīm, laika apstākļi. Jūra ir silta, debesis gandrīz bez mākoņiem. Varadero, Havana, Сьенфуэгос — tās ir vietas, kuras ir vērts apmeklēt Kubu. Vecas automašīnas, pirmsrevolūcijas mājās, dzīvespriecīgi cilvēki, smilšu pludmales — tas, pēc kā ir vērts braukt uz Kubu. Tomēr, tas ir eksotisks virziens ir vērts ielikt arī to valstu skaits, kur var doties janvārī.

3. Lai gan jūru decembrī šeit vēl ir silta, no tuksneša jau sāk pūst auksts vējš. Temperatūra dienā tāda pati kā AAE: ap 26 grādiem. Ūdens turas pie 22-24 grādi siltuma. Ja novembrī šurp lido arābi uz Ramadāna, tad decembra beigās Ēģipte sāk aizņem eiropieši, svinēt šeit Ziemassvētkus, atpūta ziemā. Tuvāk jaungada svētkiem cenas aug, tādēļ lētas aviobiļetes labāk iegādāties iepriekš, kā arī ekskursijas.
Decembrī, Šarm el-Šeihā ir siltāks, nekā Hurgadā, lai gan tā atrodas uz dienvidiem. Naktī šajā laikā šeit kļūst vēss, tā ka labāk iekrāt siltu apģērbu , atpūta ziemā.

4. Ziemā uz Indiju var lidot jebkurā laikā. Decembrī šeit sākas sezona, lai gan lidot šurp var un novembrī. Šeit cenas ir zemas, bet temperatūra ir augsta, tā ka līdzi nav jāņem daudz apģērba. Viss, kas nepieciešams, var lēti nopirkt uz vietas. Izvēlieties dienvidu bieži krastu Goa lai civilizētā pludmales atpūtas vai ziemeļu — par dzīvi ar bērniem par nomāto villā.
Īrēt māju vai daudzstāvu šeit ir pa kabatai jebkuram pārstāvim vidējās klases. Daudzi uz šejieni brauc uz visu ziemu, organizējot bērnu vietējās skolas un bērnudārzi — labs veids, kā praktizēt angļu valodu.

5. Decembrī Taizemē sākas pilnvērtīga tūrisma sezona. Kamēr lietus pāriet, un ir uzstādīts skaists saulains laiks ar dienas temperatūra ir ap 27 grādiem. Tas ir lielisks iemesls, sauļoties, peldēties dienvidķīnas jūrā, nobaudīt vietējo ēdienu un braukt ekskursijās. Noklikšķiniet uz Pataiju, ja vēlaties izklaides, apstājieties uz Samui vai Puketā, ja vēlaties konservatīvāka atpūta. Nomājiet ar draugiem vai ģimeni mājās, lai šeit pārziemot. Labvēlīgie laika apstākļi turas šeit līdz pavasarim, tāpēc ir daudz iespēju atbraukt uz šejieni.