Ko nozīmē zvaigznes viesnīcām

Ko nozīmē “zvaigznes” viesnīcām?

Kas ir viesnīca vai viesnīca šodien zina pat первоклашки. Un, lūk, kādi tie ir, ar ko atšķiras, kāpēc dažas no tām ir tik lepns nosaukums “deluxe”, bet citi tikai 5*, kā arī iezīmes, viesnīcu klasifikācijas dažādās valstīs — var uzzināt zemāk!

Šodien pasaulē ir vairāk nekā 30 dažādas klasifikācijas viesnīcas, turklāt katrā valstī — ar savām nacionālajām īpatnībām. Tās vieno vairāki kritēriji, pēc kuriem spriež par komforta līmeni visā pasaulē:

  • vispirms, tas ir stāvoklis numuru fonda: numuru laukums (kvadrātmetros), skaits vienvietīgi (vienistabas), un multi-room numuri,
  • apartamentiinterjers: statuss mēbeles, vannasistabas iekārtojums
  • ārpuse: ēkas stāvoklis, pievedceļu ierīkošanu pieguļošajā teritorijā viesnīcā
  • pieejamība restorāni, kafejnīcas un bāri, apkalpošanas kvalitāte tiem
  • informācijas nodrošināšana un tehniskais aprīkojums, tai skaitā pieejamība telefonu, satelītu tv, ledusskapji, mini-bāru, mini-seifiem
  • un papildus pakalpojumi, kas nodrošina to vai citu viesnīcā papildus, priecinoši acīm zvaigznītes uz fasādes.

Viesnīcas klasifikācija

Pēdējā laikā arvien vairāk valstu piekļaujas ierastās zvaigžņu viesnīcu klasifikācijai — tas tiešām ir ērti, to zina un saprot visā pasaulē. Kā ar tām valstīm, kur līdz pat šim laikam izmanto ierastās viņiem veidus, lai atsauktos uz pakalpojuma līmeņa naktsmītnē, un ceļojumu aģenti un tūrisma operatori, un vietas rezervēšanu online, un pat paši tās tuvumā ir šādas rīkojas gudri: piešķir zvaigznes, kas ir identiskas komforta līmeni.

Viena zvaigzne — tā ir lēta viesnīca ar minimālu pakalpojumu viesnīcu serviss(katru dienu, numura uzkopšana ne vienmēr tajos ietilpst). Šeit visi numuri vientipīgi un paredzēti 2-3-4 cilvēkiem.

Divas zvaigznes — budžeta viesnīca ar nedaudz lielāku izvēli pakalpojumus. Te ir iespējama katru dienu, numura uzkopšana, ēst un singles, un ģimenes.

Trīs zvaigžņu viesnīca vidējās klases standarta pakalpojumu klāstā ir ikdienas uzkopšana istabas, wc, tv, dažreiz — minibārs vai ledusskapis. Bieži teritorijā strādā veļas mazgātavas iemītniekiem, ir baseini un vingrošanas zāles, biznesa centru. Turklāt 3* var lepoties ar bagātīgu izvēli numuri: vienvietīgi, divvietīgi, smēķētājiem, nav smēķētāju.

Četru zvaigžņu viesnīca ir augstas klases, kur papildus pakalpojumu, ko var atrast 3*, kā arī piedāvā spa, masāža, vairāki bāri un restorāni, konferenču zāles, viesnīcu serviss. Izvietošana ir ievērojami augstāka nekā standarta 3*.

Piecu zvaigžņu viesnīca “luksus” klases, kas atšķiras no lielām pakalpojumus, jo īpaši ekskluzīvu: golfa klubi, daudzistabu dzīvoklis ar kalpotājiem, privātie baseini un villas. Cenas ir dzīvošana tādās viesnīcās ir diezgan augstas, kā arī papildu pakalpojumus. Tomēr ir vērts ņemt vērā to, ka 5* pludmales kūrortā Ēģiptes vai Turcijas 5* viesnīcā Parīzē un 5* uz Bali — var stipri atšķirties sniegto pakalpojumu kvalitātei.

Sešas vai septiņas zvaigznes pašlaik esošo klasifikāciju, protams, neietilpst. Tas drīzāk ir mārketinga gājiens, tomēr kvalitātes un šķirnes piedāvā tādu viesnīcās pakalpojumi viesnīcu serviss patiešām ir pelnījuši vienu-divas zvaigznes augstāka, nekā parastajiem “pieczvaigžņu”. 6-7* parādījušies pasaulē pavisam nesen, burtiski, var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem: tas ir leģendārais Burj Al Arab ” un ” Atlantis The Palm Dubai, kā arī viesnīca Town House Galleria Milānā.